Váš reklamní model

Reklamní-model-IKONA-4Reklamní model na míru

Jste členem organizace, nebo vlastníte firmu a potřebujete se zviditelnit? Rádi byste rozdávali svým klientům reklamní dárky z kterých by měli takovou radost, že by se snimi dále chlubili? Pak neváhejte a využijte naší nabídky. Vyberte si některý z našich modelů MontiSystemu a my Vám na něj vyrobíme, dle Vašich požadavků, speciální polepky…

Chtěli byste mít na krabičce obrázek s Vaším „upraveným“ modelem, logem a např. i adresou? Není problém. Vytvoříme Vám ke krabičce speciální „kartu“, která splní Vaše požadavky…

Vybrali jste model, ale potřebujete ho v jiné barvě? I v tom Vám rádi vyjdeme vstříc . Minimální požadované množství odběru je v tomto případě 500 ks.

Nabídka není časově omezena a může ji využít každý, kdo chce být alespoň trochu originální…

A nyní podrobnější informace:

Možnost speciálních polepek

Standardně dodávané polepky je možné nahradit (doplnit) speciální polepkou vyrobenou na zakázku přímo pro konkrétního zákazníka. Cena grafického zpracování se odvíjí od náročnosti polepky, kvality dodaných podkladů (loga) a objednaném množství speciálních polepek. Cena grafického návrhu se pohybuje od 500,- Kč do 2.500,- Kč a ta se následně rozpočítává na počet objednaných polepek. Cena samotné polepky je závislá zejména na její velikosti. Množství objednaných polepek ovlivní její cenu až pokud se jedná o 500 a více kusů. Při menším počtu než 500 ks se samolepky tisknou barevnou laserovou tiskárnou, a proto není vhodné používat v grafickém návrhu bílou barvu. Cena potištěného formátu A4 průhledná samolepka je cca 50,- Kč za kus. Podle počtu polepek na formátu A4 se stanoví jejich cena. Největší počet polepek, který je možné na A4 umístit je 8 ks.

Možnost speciální rozlišovací karty

Standardně dodávané balení modelu lze také nahradit speciální rozlišovací kartou zasunutou do skládačky,vyrobenou dle požadavků zákazníka. Také cena grafického návrhu závisí na náročnosti úpravy a kvalitě dodaných podkladů a pohybuje se od 1.500,- Kč výš. Stejně jako v případě polepky se rozpočítává podle počtu objednaných speciálních karet. Cena tisku jedné karty o rozměrech 331 x 138 mm (oboustranný barevný tisk) se pohybuje kolem 25,- Kč za kus (řádově při desítkách kusů). Čím je větší počet objednaných modelů se speciální polepkou, případně i rozlišovací kartou, tím nižší je konečná cena. Ideální je alespoň 50 ks, kdy se konečná cena modelu se speciální polepkou a balením pohybuje kolem 200,- Kč za kus. Minimální počet objednaných kusů není stanoven, ale je nutné, aby zákazník přihlédl k ceně v případě, že si objedná pouze 1 kus, která se může dostat téměř až na 4000,–.

Potřebujete získat bližší informace, nebo máte o zakázku zájem? Kontaktujte nás!

Šárka Cimbálníková Tel.: +420 267 227 462 E-mail: sarka.cimbalnikova@benesalat.cz

I Vy nebo Vaše firma můžete mít vlastní reklamní model.