Soutěž


Vyhráváte rádi? Milujete hračky VISTA vy i vaše děti? Pak jste na správné adrese! Nyní totiž máte jedinečnou možnost získat každý měsíc od května do prosince skvělé ceny zcela zdarma. Tak na co ještě čekáte? Krása naší soutěže spočívá v tom, že vítězem se může stát opravdu každý.

Co je ale nejhezčí? S našimi produkty zažijete se svými ratolestmi nezapomenutelné společné chvíle. A to je dvojitá výhra!

V čem soutěž spočívá?

Je to velmi jednoduché. Na naší facebookové stránce VISTA.CZ naleznete k začátku každého měsíce soutěžní kombinaci otázky vědomostní a tipovací. Co tím máme na mysli? Mimo správnou odpověď na jednoduchou otázku po vás budeme chtít také co možná nejpřesnější tip na celkový počet dílků v konkrétní stavebnici.

Jste-li fanouškem hraček Vista, jistě to pro vás nebude žádný problém!

Jak se mohu přihlásit a kam mám zaslat svoje odpovědi?

K přihlášení do soutěže potřebujete jediné, a to osobní profil na Facebooku. Následně stačí dát naší stránce VISTA.CZ „To se mi líbí“ a čekat na soutěžní příspěvek. Až jej uvidíte, sdílejte ho na svůj profil (neboli Timeline) a můžete začít vyhrávat!

Svoji odpověď a tip nám vždy napište do připraveného soutěžního formuláře, který najdete na této stránce. Aby vyhodnocení mohlo proběhnout bez problémů, vyplňte prosím také své jméno a e-mail, který používáte pro přihlašování na Facebook. Děkujeme!

PS: Soutěžní příspěvek najdete vždy připnutý v horní části naší FB stránky. Sdílet ho na svůj profil (Timeline) je velmi důležité, bez toho nemůžeme brát vaši odpověď jako platnou.

Vyhlášení výsledků a ceny pro vítěze

Pro ty, jež správně odpoví a jejich tip se bude maximálně blížit skutečnému počtu dílků stavebnice, máme připravené hodnotné ceny. Ano, CENY! Každý měsíc soutěžíme o 1., 2. i 3. místo! Jména vítězů se dozvíte vždy na Facebooku při zadání nové soutěžní kombinace.

Přejeme všem hodně štěstí a příjemné chvíle s našimi produkty!

Plné znění pravidel zde.

1. místo (hlavní výhra):
Stavebnice SEVA 5 JUMBO

2. místo
Stavebnice Blok 3 Farma

3. místo
Stavebnice Monti System MS 31.1 - Czech Ice Hockey Team

Soutěžní otázka na prosinec.

V jaké stavebnici SEVA je součástí balení i elektro motorek? Nápovědu najdete ZDE.

Tipovací otázka na prosinec.

Z kolika dílků je postavená mozaika na obrázku?

Jméno (vyžadováno)

Příjmení (vyžadováno)

E-mail (vyžadováno)

Vaše odpověď na soutěžní otázku: V jaké stavebnici SEVA je součástí balení i elektro motorek?

Vaše odpověď na tipovací otázku: Z kolika dílků je postavená mozaika na obrázku?

Souhlasím s podmínkami soutěže

captcha

Každý uvedený měsíc můžeš soutěžit jen jednou. A nezapomeň příspěvek o soutěži sdílet na svém facebooku, jinak nemůžeš být zařazen do vyhodnocení!


Výherce najdete ZDE.

CzechEnglishGerman