Stavebnice Vista v akci

17.4.2016 – 30.4.2017 – Retro výstava v nové budově Národního muzea

Na výstavě v Nové budově Národního muzea mohou návštěvnící obdivovat hračky, techniku, vybavení domácnosti, ale především módu z dob minulých. I naše stavebnice bez pochyby do této doby patří a Vy se s nimi na této úžasné vyýstavě také potkáte. Ať už mezi historickými exponáty nebo v hracím koutku.


 6.6. – 19.6.2016 – Kdo si hraje nezlobí v OC Forum Liberec

V době od 6. června do 19. června se výstava s názvem Kdo si hraje nezlobí přesunula do obchodního centra Forum v Liberci. Na výstavě byly k vidění velké funkční sestavy ze SEVY a autodráha z Monti Systemu. Byl zde také dětský kout, kde si děti mohli hrát se stavebnicemi SEVA, Mosaic color a Disco.


24.5. – 5.6.2016 – Kdo si hraje nezlobí v OC Fontána Karlovy Vary

V době od 24. května do 5. června se výstava s názvem Kdo si hraje nezlobí přesunula do obchodního centra Fontána v Karlových Varech. Na výstavě byly k vidění velké funkční sestavy ze SEVY a autodráha z Monti Systemu. Byl zde také dětský kout, kde si děti mohli hrát se stavebnicemi SEVA, Mosaic color a Disco.


21.5.2016 – Pohádkový les v Semilech

Klub českých turistů Semily připravil pro děti pohádkový les, kterým děti procházeli a potkávali pohádkové postavy, které znají z večerníčků. Ty jim dávaly různé úkoly, které museli splnit, aby mohli jít dále.


12.5.2016 – Premiéra Angry birds v Cinema City se SEVOU

Návštěvnící vybraných kin Cinema City v den premiéry animovaného filmu Angry Birds dostali při zakoupení vstupenky dárek v podobě malého balíčku stavebnice SEVA.


10.5. – 23.5.2016 – Kdo si hraje nezlobí v NC EDEN Praha

V době od 10. května do 23. května byla zahájena putovní výstava v obchodních centrech Tesco. Tato výstava navštívila NC Eden v Praze, OC Fontána v Karlových Varech a OC Forum v Liberci. Na výstavě byly k vidění velké funkční sestavy ze SEVY a autodráha z Monti Systemu. Byl zde také dětský kout, kde si děti mohli hrát se stavebnicemi SEVA, Mosaic color a Disco. 


3.5. – 29.5.2016 – Historické vozy na dosah ruky v OC Šestka Praha

Na této výstavě jste mohli spatřit exponáty kultovní Tatry 613 nebo 603. Vista stavebnice byly součástí této akce také. Na hracích stolech jsme měli stavebnice SEVA, Combi Car a Monti System. Návštěvníci si z nich mohli sestavit svou Tatru a nejen to.


6.4. – 10.4.2016 – Festival Mini

Mini je od začátku koncipován jako stylový a zároveň hravý festival, kde si na své přijdou rodiče i děti. Vystavovatelé byli pečlivě vybíráni tak, aby jejich sortiment byl originální, kvalitní, pro děti i dospělé přitažlivý a vymykal se běžné komerční nabídce. Převážně domácí autoři, značky a firmy jsou zasazeny do kontextu několika výrazných zahraničních zástupců. Čerstvé novinky se na mini potkávají s generacemi prověřenými ikonami. Nabídka festivalu je pestrá a doplňuje ji nabitý doprovodný program pro děti všech věkových kategorií.Stavebnice Vista tu měly nejen výstavní expozice, ale také prodejní stánek, kde si návštěvníci mohli stavebnice zakoupit.20.2.2016 – VISTA podpořila nejmladší hokejisty

V sobotu 20. února se v Lomnici nad Popelkou konal dětský hokejový turnaj. VISTA mladé naděje českého hokeje také podpořila sponzorským darem formou stavebnic.


27.1. – 1.2.2016 – Mezinárodní veletrh hraček v Norimberku

V roce 2016 jsme se opět účastnili jednoho z největších veletrhů hraček na světě. I tento rok jsme zde prezentovali naše stavebnice SEVA, BLOK, Monti System a další.


Veletrh hraček Shanghai

V říjnu 2015 se konal v Shanghai veletrh hraček. Jak je vidět na fotografiích, tak naše stavebnice návštěvníky tohoto veletrhu zaujaly.


3.10. 2015 – Slavnost jablka na zámku Sychrov

V sobotu 3. října proběhly na zámku Sychrov slavnosti jablka. V dětské dílně jste si mohli stavět se stavebnicí SEVA. Více o slavnostech najdete na http://www.slavnostjablka.cz/galerie/slavnost-jablka-2015


29.8. – 24.9.2015 – Retro výstava v OC Forum Liberec

Od 29.8.2015 do 24.9.2015 probíhala v OC Forum retro výstava k 50 výročí SBD SEVER. I naše stavebnice byly součástí této výstavy. Podívejte se, co všechno zde bylo k vidění.21.9. – 11.10.2015 – Výstava „Hurá na Tatry“ OC Avion v Ostravě a Galéria Mlyny v Nitře

Na přelomu září a října se v OC Avion v Ostravě konala výstava Tater. VISTA tuto výstavu také podpořila. Návštěvníci si Tatru mohli složit z Monti Systemu, SEVY atd


11.9. – 12.9.2015 – Semilský pecen

O víkendu 11. – 12.9. proběhl 12. ročník Semilského pecnu. Stavebnice VISTA zde také byly. Krom stánku, kde jste si mohli stavebnice zakoupit, zde byl i hrací koberec a hráli si na něm nejen děti.


Výstava Monti Systemů v Technickém muzeu v Liberci

V červnu 2015 se exponáty v Technickém muzeu v Liberci rozrostly o výstavu našich Monti Systemů. Je zde k vidění velká část toho, co momentálně vyrábíme. Mimo jiné se dozvíte o pár vybraných modelech možná i to co jste ještě nevěděli.


30.5. – 31.5. – 29. ročník turnaje minikopané v Lomnici nad Popelkou

O víkendu 30.5 – 31.5. pořádal FK Lomnice nad Popelkou již 29. ročník turnaje fotbalových přípravek s mezinárodní účastí. Letošní ročník ovládli fotbalisté Sparty Praha. Stavebnice VISTA tento ročník také podpořily a vítězové získali stavebnice Monti Systém.


14.3. – 15.3.2015 – finále Hledáme nové talenty na Božím Daru

Na Božím Daru se o víkendu 14.3. – 15.3.2015 konalo finále soutěže v běhu na lyžích „Hledáme nové talenty“ a poslední závod Českého poháru v běhu na lyžích staršího žactva. Nechyběly u toho ani stavebnice VISTA. Vítězové jednotlivých kategorií získali naše stavebnice.


28.1. – 2.2.2015 – Mezinárodní veletrh hraček Norimberk

Také v letošním roce jsme se účastnili jednoho z největších veletrhů hraček na světě, abychom prezentovali námi vyráběné stavebnice SEVA, BLOK, Monti Systém a další.


Ve dnech 30.1. – 4.2.2013 jsme se zúčastnili veletrhu International Toy Fair Nürnberg

Této významné výstavy hraček se zúčastnili ředitel společnosti Ing. Lumir Al-Dabagh, Dana Skalská a Jiří Véle, kteří zde prezentovali kreativní stavebnice vyráběné v našem závodu v Suticích.


3.9. – 4.9. 2011 – Retro výstava „Zpátky do socialismu“ Zámek Loučeň

Začátkem září se na zámku Loučeň koná zábavná a lehce absurdní retrovýprava do časů, kdy jsme se oslovovali soudruhu. Jelikož naše stavebnice tuto dobu také pamatují, tak jsme zde nemohli chybět. 🙂


 2011 – Jílové u Prahy


2010 – Mistrovství Evropy v autokrosu – Nová Paka

V Nové Pace se každý rok jede mistrovství Evropy v autokrosu. Této skvělé akce jsme se účastnili i my a s námi zde nechyběly stavebnice Monti System, které jste si zde mohli prohlédnout a zakoupit.


2010 – Křest „BLOK 6 HRAD “ a výstava Páni kluci – Muzeum ve Vysokém Mýtě od 30.6. – 5.9.2010

Přes letní prázdniny jsme společně s muzeem ve Vysokém Mýtě uspořádali interaktivní výstavu s názvem Páni kluci. Někteří tatínkové si při návštěvě této výstavy řekli: „Tak s tímhle jsem si také hrál,“ případně „tohle jsem měl doma ještě po dědovi“. Jiné spíš přilákali cínoví vojáčci,  další zase dobrodružné knihy a komiksy. Nelze opominout ani stavebnice Merkur, autíčka Monti System a další stavebnice ze Semil. Součástí výstavy byly také papírové modely z ábíček či obyčejné kostky. Návštěvníci si mohli zacvrnkat kuličkami v připravené dráze, nebo si zastřílet z flusaček, ramínkových kuší a praků. Bylo možné i nahlédnout do příběhů z Rodokapsů, kruanovských komiksů z ábíčka nebo třeba „KODovek“. Zároveň jsme na této výstavě pokřtili novinku Blok 6 – Hrad. Křtu se ujala herečka Šárka Ullrichová, která má k Semilskému regionu velmi blízko.


2010 – Vítání prázdnin – Hořensko

V Hořensku jsme přivítali prázdniny. Nejen děti si zde mohli hrát a skládat si z našich stavebnic na našem hracím koberci.


19.6. 2010 – Festival her na Kozákově

Na Kozákově, kde se o víkendu konal festivel her jsme byli také my s naším hracím kobercem. Děti i dospělí si zde mohli hrát s našimi stavebnicemi.


8.6.2010 – Křest „Mosaik Color 3 – Hurvínek“ – Divadlo Spejbla & Hurvínka

Ředitelka divadla Helena Štáchová a generální ředitel firmy Beneš a Lát a.s. Ing. Lumír Al-Dabagh pokřtili novinku Mosaic Color 3, kde najdete a můžete si složit motivy Hurvínka při jeho aktivitách.


2010 – Pohádkový les Semily

Součástí pohádkového lesa v Semilech byl opět i hrací koberec s našimi stavebnicemi.


2009 – Výstaviště Letňany

V podzimních dnech 1. – 4.10.2009 jsme se účastnili na výstavišti v Praze Letňanech již 21. ročníku veletrhu hraček.


 8.9.-13.9. 2009 – Jičín město pohádek

V září se mění Jičín na pár dní na město pohádek. Děti, pohádky a hračky patří k sobě a tak jsme na této skvělé akci nemohli chybět. V našem stánku jste si mohli prohlédnout námi vyráběné stavebnice a zároveň jste si je mohli zakoupit. Kromě toho jste si zde mohli odpočinout na našem hracím koberci, kde jste si mohli ze stavebnic něco složit.


2009 – Křest „MS 69 GKR Transport “ a výstava – Muzeum v Semilech